Eductor

Eductor Cihazı Hakkında

EDUCTOR Kuantum Cihazı, kuantum fiziği prensipleri kullanılarak enerji blokajları ve stres ölçümü ve dengelenmesi için tasarlanmış devrim niteliğinde bir elektrofizyolojik cihazıdır.

(biyolojik geri bildirim) EDUCTOR sistemi, bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak ve tamamen doğal yöntemlerle harekete geçirir.

EDUCTOR, gönderdiği frekanslara vücudun verdiği cevabı ölçümledikten sonra, vücudun dengeye dönmesine yardım etmek üzere zayıflamış frekansları tamamlayıcı, zararlı frekansları sıfırlayıcı ve dengeleyici frekanslar verir.

En ileri teknoloji ürün olan ‘EDUCTOR’ Enerji Dengeleme Sistemi; yazılımın en son geliştirmeleri ile Scio’nun çok daha gelişmiş analiz yeteneği ve geliştirilmiş enerji dengeleme fonksiyonları,yeni jenerasyon ‘EDUCTOR’ ürününde birleşti.

‘EDUCTOR’ ile Scio arasındaki en önemli fark Elektrostimülasyon Teknolojisidir. EDUCTOR ‘de bulunan 3 adet sofistike ve teknolojik olarak ileri sinyal jeneratörü, 3 boyutlu bir scalar alan yaratarak, kullanılan tüm tarama ve enerji dengeleme programlarını çok daha etkili hale getiriyor. Tüm enerji dengeleme fonksiyonlarında çok daha etkili olarak ileri düzeyde fayda almayı sağlıyor.

Ayrıca EDUCTOR’de 3 jeneratörün her birinin dalga şiddeti ayrı ayrı ayarlanabilinmekte..

‘EDUCTOR’ yeni tasarımında içerdiği yeni bir analiz plakası ve üç sinyal jeneratörü ile çok daha hassas ölçümleme yapmakta ve enerji dengeleme frekansları uygulamakta.Yeni teknolojisi sayesinde Scio’dan 20 kez daha hassas olan ‘EDUCTOR’ ayrıca çok daha ileri bir gürütü filtreleme özelliği sunmakta…

Frekans alışverişini sağlamak üzere üstünde lazerle işlenmiş özel bir test levhası bulunuyor.

Cihaz ana bölümünün üstündeki LCD dokunmatik ekran ve çeşitli aksesuarların kullanımına olanak tanıyan 3 çıkış – 1 giriş bağlantısı ile zengin kullanım seçenekleri bulunuyor.


‘EDUCTOR’ Cihazının ‘Size Özel Paketi’ Aşağıdakilerden Oluşmaktadır:

  • EDUCTOR Enerji Dengeleme Cihazı ve Taşıma Çantası
  • EDUCTOR Eductor64 yazılımı – Yüzlerce Enerji Dengeleme Programları ve Aktivasyonları
  • 2 Yıl Cihaz Garantisi
  • EDUCTOR Yazılımı için Süresiz Garanti
  • EDUCTOR Baş Elektrot Bandı
  • EDUCTOR El ve Ayak Bilekleri Elektrot Bantları
  • EDUCTOR Lazerle işlenmiş ürün test ve özel analiz plakası
  • EDUCTOR Yazılım Kullanma Kılavuzu Kitabı (200 sayfa)
  • 400’den Fazla ‘A-Z Özel Enerji Dengeleme Protokolleri’ Kitabının son versiyonu (830 Sayfa)
  • SİRİUS’a özel, 7 gün online Maintenance (Bakım) Servisi
Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak ileri teknoloji ürünleri Kuantum enerji dengeleme cihazlarıyla mümkün.