• Kuantum Enerji – Biofeedback

  Her Birimiz Birer Işık Parçasıyız…
  Biofotonik alanında öncü bir biyofizikçi olan Alman Dr. Fritz Albert Popp, bütün canlı hücrelerin ışık saçtığı ve ışığın kaynağının DNA olduğuna dair araştırmasını yayınladı.

  Araştırma sonuçlarına göre DNA sadece tek frekans değil, birden çok frekans yayınlayabilir, hem organizmanın içinde hem de organizmalar arasında foton alışverişi oluyor.

  hcsnrp2i

  Yani kelimenin tam anlamıyla her birimiz birer Işık parçasıyız.

  Daha önce de bütün canlıların yaydığı enerjiyi ortaya koyan ve bu enerjiyi kullanmanın yollarını arayan birçok araştırma yapılmıştı.

  – 1920 yılında Dr. Raymond Rife belli frekansları kullanarak virüsleri ve bakterileri yok edebildiğini buldu.

  – Nikolas Tesla insan vücudunun yaydığı frekanslarla karışan dış frekansları yalıtabildiğimiz vakit dengesizliklere karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi savundu.
  Untitled-3e

  İsveçli radyolog Bjorn Nordenstrom 1980’li yıllarda bir tümörün içine bir elektrot yerleştirilip doğru akım verilirse tümörün eridiğini bulguladı.

  Dr. Robert O. Becker “The Body Electric” adlı kitabında insan vücudunun elektriksel frekanslarını belgeledi.

  Rezonans

  Kuantumun keşfinden sonra önem kazanan rezonans yani tınlaşım, bazı sırları açıklamada önemli rol oynuyor.

  Frekans 1 saniyedeki tınlaşım sayısıdır. Her cismin, her maddenin, her organın, kısacası tüm sistemin bir frekansı vardır. Yani evren tınlaşan canlı bir organizmadır. Böylelikle sabit gördüğümüz tüm madde âlemi tınlaşan canlı bir organizmadır.

  hr0wqzon
  Her şey bir enerji, düşünce bir enerji, madde bir enerji. Enerji hem tınlar hem salınır. Evren tınlaşan, salınan enerji bütünü ve her şeyin bir tınlaşma sayısı var. Kuantum enerji tekniğinin temeli de rezonansa yani tınlaşıma dayanır.

  Ne kadar hızlı tınlaşım olursa o kadar süptil bağlantılarımız kuvvetlenir, algılarımız ve anlayışımız değişir, hislerimizde büyük ölçüde değişim meydana gelir. Çünkü bizler de atomlardan meydana geliyoruz. Dünyanın tınlaşımı, bizim de tınlaşımımızı etkiler. Örneğin insanlar 62-68 Hertz titrerler. Hertz, saniyedeki tınlama sayısı demektir.

  0zmek5sn

  Bilimsel çalışmalar ilerledikçe, aslında maddeciliğe dayalı bilimin, ruhsallık ile nasıl bütünleştiğini görmek gerçekten çok güzel. Ve bilimin, kuantum alanındaki çalışmalar sayesinde, ruhsallığı ve bütünselliği, fiziki evrenin dışında, görünmeyen evrenin varlığına gün geçtikçe yaklaşması kaçınılmaz oluyor. Ve birçok bilinmeyenin, açıklanamayanın temeline açıklayıcı ışık tutuyor.h13cdavs

  • Biofeedback hangi alanlarda kullanılabilir ve neyi dengeler?Biofeedback enerji dengeleme yöntemi ruhsal ve duygusal durumun pek çok dengesizliklerinde ve bebekten yaşlıya kadar her yaşta kullanılmaktadır.

  k0uyssmt

 • Yan etkisi var mıdır?

  Biofeedback enerji dengeleme herhangi bir yan etki olmadan çalışır. Bu yöntemin büyük bir avantajı herkes tarafından kullanılabilir oluşu, yetişkin, çocuklar ve yaşlı kişiler.

  4ypyqex5

  Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu (megahertz olarak ölçülüyor) ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. Geçen yüzyılın başında Amerikalı doktor Bruce Tainio insanların ve gıdaların biyofrekanslarını ölçen bir alet geliştirdi. Esans yağlar uzmanı D. Gary Young’un da yardımıyla araştırma frekanslar ve hastalıklar arasındaki ilişkiyi incelemeye yöneldi. Bu ekip aynı zamanda esans yağların insan vücudunun frekansları üzerine etkisini de inceledi. Keşifleri çok ilginçtir.

  au0wgqr4
  Canlıların Frekansları

  İnsan Beyni 72-90 MHz
  İnsan Bedeni (Gündüz) 62-68 MHz
  Soğuk algınlığı belirtileri 58 MHz
  Grip belirtileri 57 MHz
  Kandida 55 MHz
  Epstein-Barr 52 MHz
  Kanser 42 MHz
  Ölüm başlangıcı 25 MHz
  İşlenmiş/Konserve yiyecekler 0 MHz
  Kuru otlar 12-22 MHz
  Taze otlar 20-27 MHz
  Esans yağlar 52-320 MHZ

  o2vqfwel
  Dengeli bir insan bedeninin 62-68 MHz’lik bir frekans aralığı var. Dengesizlikler 58 MHz’de baş göstermeye başlıyor. Esans yağlar insan tarafından kullanılan doğal maddeler arasında en yüksek frekansa sahip olan şey. Yukarıdaki frekans tablosunda bir uçta işlenmiş/konserve yiyecekler dururken (0 MHz) öteki uçta en yüksek frekans ile gül yağı (320 MHz) bulunmaktadır.
  rbxbc12r
  Kuantum Biofeedback, tüm dünyada yüzyılın modern stres ve enerji dengeleme yöntemi olarak dikkat çekmektedir. Bu sistem, insan bedeninin enerjetik titreşimini saptayıp, tüm enerji bedenin taranması ve enerjetik dengelenmesine yardımcı olan bir yöntemdir.
  hcsnrp2i